GORE-TEX® Active Shell

Odzież GORE-TEX® Active Shell jest wykonana z myślą o zapewnieniu maksymalnie wysokiej „oddychalności” i zapewnieniu niezawodnej ochrony przed wodą i wiatrem, dając maksimum komfortu. To pewne.

Lżejsza, uproszczona 3-warstwowa konstrukcja stanowi zupełnie nową klasę odzieży wodoszczelnej, zapewniającej doskonałą „oddychalność” i komfort dla skóry. To idealna odzież na każdą pogodę dla aktywnych sportowców szukających niezawodnej ochrony i wygody podczas intensywnych ćwiczeń na wolnym powietrzu, na przykład biegów przełajowych, kolarstwa górskiego czy wspinaczki.

zapewnia znakomitą „oddychalność” (RET<3)
niezawodną ochronę przed wodą i wiatrem
jest bardzo lekka (maksymalny ciężar odzieży to 400 gramów)
daje doskonały komfort dla skóry
specjalnie zaprojektowana do sportów areobowych na wolnym powietrzu

GORE-TEX® Active Shell łączy w sobie lżejszą, cieńszą membranę GORE-TEX® z lekkimi, wytrzymałymi tkaninami, zapewniając aktywnym użytkownikom 3-warstwową konstrukcję odzieży. Po stronie podszewki unikalna technologia powlekania łączy spodnią tkaninę bezpośrednio z membraną GORE-TEX®, umożliwiając skórze doskonałe oddychanie i komfort.

Uproszczony zestaw powłok, w połączeniu z naukowym podejściem GORE do konstrukcji tkanin zapewnia nowy poziom wygody, niespotykany wcześniej w świecie odzieży wodoodpornej.

Produkty w kategoriach

Chwilowy brak produktów do wyświetlenia.

Zapraszamy wkrótce.

Polecane